47B Loftid

Tööstuse 47B, Tallinn, Harjumaa

47B Loftid Fuajee 1 Endover

47B Loftid on uude kiiresti arenevasse elupiirkonda Volta kvartalisse kerkiv 6-korruseline elu- ja ärihoone.  Maja 1. korrusel paiknevad äripinnad, elegantne möbleeritud fuajee, jalgrataste hoidla, tehnilised ruumid ning panipaigad. Loft-tüüpi korterid asuvad 2.–6. korrusel. Katusel on terrassid, kuhu pääseb hoones asuva liftiga. 47B Loftide korterid on kõrgete lagede, maast laeni akende ning trendika siseviimistlusega. Korterite juurde kuuluvad avarad rõdud ja terrassid, mitmetes korterites on ka saunad. 47B Loftid valmib 2017. aasta alguses.

47B Loftide arhitektuurne projekt ja sisekujundus on inspireeritud New Yorgi tööstusarhitektuurist eluruumideks kohandatud hoonetest, kus maitsekalt ja ägedalt kombineeritakse nii uut kui vana, nii elegantset kui tehnilist.

Korterite juurde kuuluvad avarad rõdud ja katuseterrassid, kust avanevad industriaalse atmosfääriga vürtsitatud lummavad vaated nii merele kui moodsale ja vanale Tallinnale.

47B Loftid on esimene näide sellest, milline saab olema Volta kvartali tulevik. Peagi saab kogu sisekvartal täiesti uue hingamise: sisehoovi luuakse haljasalad, mänguväljakud ja puhkealad. Säilinud ajaloolised paekivihooned rekonstrueeritakse ning kuuldavasti tuleb kvartalisse lausa päris oma lasteaed!

47B Loftid - elu kõige trendikamas mereäärses elukvartalis!

 

 

FaLang translation system by Faboba