ENERGY on asutatud 2006. aastal eesmärgiga pakkuda klientidele „võtmed kätte” lahendusi ka elektrisüsteemide valdkonnas.

 

Meie hinnangul on kliendi jaoks parim lahendus see, kui ta saab tellida oma elektrisüsteemi projekteerimise, rajamise ja käidukontrolli ühest kohast. Nii nagu ehitusobjektil ei tunne betoonpõranda tasandaja enamasti huvi, kuidas parkett põrandale saab, nii ei lähe ka elektrisüsteemi projekteerijale sageli korda, kuidas elektrikud selle projekti järgi süsteemi püsti saavad. Kui projekteerija ja elektrik on aga ühe meeskonna liikmed, siis on sarnased probleemid välistatud.

 

ENERGY suurimaks väärtuseks on meie meeskond, kelle erialased oskused, kauaaegsed kogemused ning avatud mõtlemine loovad suurepärased eeldused ette võtta ning soovitud lõpptulemuseni viia kui tahes ambitsioonikaid objekte. Meie TEHTUD TÖÖDE hulgast leiab nii tööstushooneid, koolimaju, laboreid, kaubanduskeskusi, tanklaid kui ka väiksemaid objekte, mille elektrisüsteemide suurus ning otstarve on olnud väga erinevad. Kui projekti edukas realiseerimine eeldab meilt lisatööjõu kaasamist, siis teeme seda hetkegi kõhklemata.

 

ENERGY on tulnud selleks, et jääda. Seetõttu ei ole meie teenuste suurepärane hinna-kvaliteedi suhe, mis on olnud meie kiire kasvu mootoriks, mitte turuosa võitmiseks, vaid selleks, et pakkuda klientidele võimalust maksta teenuste eest õiglast hinda. Elektri- ja automaatikasüsteemide rajamine kuulub nii mõnegi jaoks müstika valdkonda ent see ei tähenda seda, et me peaksime klientide teadmatust ära kasutama ning küsima oma teenuste eest ebaõiglaselt kõrget hinda.

 

ENERGY teeb kõik selleks, et meievaheline koostöö poleks mitte ainult vastastikku kasulik, vaid ka meeldiv.

 

FaLang translation system by Faboba